hubway 
TÕstukautodega jaotusveod

Ettevõttest

OÜ HubWay näol on tegemist logistikaettevõttega kelle põhitegevusalaks on kaupade ladustamine ning jaotusveod tõstukautodega. Kraanaga varustatud veokitega saame veetavad kaubad sihtkohas ise mahalaadida täpselt sinna, kuhu kliendil seda vaja on. 

Ettevõtte loomise ajendiks on olnud klientide kasvas vajadus mugava teenuse järele, kus veoprotsess, koos kauba peale-  ja/või mahlaadimisega on delegeeritud logistikapartnerile. Lisaks on väiksemate koguste transport tõstukautodega seni olnud  liiga kallis, aeganõudev või keeruliselt organiseeritav. 

HubWay soovib oma klientidele pakkuda üle Eestilist tõstukautodega kaubavedu fikseeritud hinnaga ning garanteeritud tarneajaga, kus veo hind sõltub aluste arvust. Ettevõtte omab Tallinnas ladu kus kaubad konsolideeritakse ning jaotatakse vastavatesse veosuundadele minevatele autodele. Nii tõstame oluliselt oma hallatavate ressursside efektiivsust ja suudame klientidele pakkuga mõistlikku hinnaga teenust just väiksemates kogustes alusekaubale. 

Meie teenustega saad tutvuda siit!

 Väärtused

Kaasa mõtlemine! Meie jaoks ei ole ületamatuid probleeme. Leiame alati lahendused teie soovidele ja pakume lisaväärtust teie äritegevusele.


Professionaalsus! Meie meeskond koosneb pikaajalise kogemusega oma ala meistritest. Tegutseme  järjepidevalt selle nimel, et pidada sammu üha kõrgemate standarditega ja eeldame seda ka oma töötajetele olenemata nende rollist või ametist.

Lihtsus! Ausus!  Meie usaldusväärsus sõltub klientidele antud lubaduste täitmisest. Me peame kinni kokkulepitud ajalubadustest.  Oleme oma äritegevuses ausad nii töötajate, koostööpartnerite kui ka riigi vastu.